SALON MARTEX ŚWIAT ŁAZIENEK

Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do działu sprzedaży i obsługi klienta.
Miejsce pracy Legionowo

Zadania bieżące.
– Bieżąca obsługa klientów salonu
– Sprzedaż produktów oferowanych przez salon i promocja usług
– Obsługa zapytań przez telefon i e-mail
– Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania.
Osoba o miłej aparycji lubiąca rozmawiać z klientem. Znająca branżę budowlaną ( płytki, armaturę, ceramikę łazienkową oraz produkty wyposażenia łazienek i wnętrz). Dbająca o swój wygląd i potrafiąca utożsamić się z firmą w której pracuje. Mile widziane umiejętność pracy w programie Cad Decor – projektowanie łazienek.

Oferujemy.
– Umowę o pracę na pełny etat.
– Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
– Premia za wykonane zadania.
– Szkolenia zawodowe.
– Praca w zgranym i profesjonalnym zespole.

Prosimy o przesyłanie CV pod adres e-mail:
martexlegionowo@gmail.com
Oferty zbieramy do 01.03.2019r z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji prze firmę Martex-Marta Błońska”.