Szanowni Państwo,

Dnia 25 maja 2018 rozpoczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że Państwa dane znajdują się w naszej bazie klientów i przedstawiamy zasady ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma

Martex Marta Błońska , ul.Warszawska 85 , 05-120 Legionowo , nip 5361554366

Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach: kontaktu w sprawach biznesowych, realizacji umów finansowo-księgowych, rozpatrywania reklamacji i roszczeń.

W związku z powyższymi celami, odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w wykonywanych przez administratora zobowiązaniach umownych np. dostawcy usług IT, księgowych, kancelarii prawnych.

Dane przechowywane są bezterminowo.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do otrzymania kopii, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych przez firmę Martex Marta Błońska prosimy o zwrotną informację na adres e-mali: martexmarta@gmail.com lub o osobisty kontakt z naszym biurem.

Cel przetwarzania danych

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu:

  • przesłania treści cyfrowych oraz informacji handlowych
  • analitycznym i profilowania, w odniesieniu do produktów i usług własnych i podmiotów trzecich.

Podstawa prawna

Przetwarzamy Twoje dane osobowe na zasadzie zgody na przetwarzanie przez  Martex marta Błońska oraz na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez firmy trzecie w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

Zgodnie z twoimi dyspozycjami dane będą przetwarzane w celu świadczenia Tobie usługi w tym informowaniu o zbliżającym się terminie płatności, dotyczących Ciebie oraz twoich potrzeb i zainteresowań w celu prowadzenia marketingu towarów i usług własnych i  osób trzecich.

Odbiorcy danych

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Twoje dane

O jakich danych mówimy?

Chodzi o  twój adres email, telefon,adres zamieszkania, imię i nazwisko.

POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

Martex  korzysta z różnych systemów monitorowania aktywności Klienta w sieci oferowanych przez firmy trzecie, jak np. Google Analytics, do tzw. analizy sieci, usługi oferowanej przez Google Inc. Google Analytics posługuje się plikami „cookies”, czyli plikami tekstowymi umieszczanymi na komputerze Klienta i umożliwiającymi analizę sposobu korzystania na stronie martexlegionowo.pl

Poniżej Administrator przedstawia aktualne narzędzia wykorzystywane przez niego do monitorowania działania systemu oraz zachowań użytkowników martexlegionowo.pl:

Google Analytics (www.google.com/analytics/)

W martexlegionowo.pl mogą zostać umieszczone linki, które w razie kliknięcia przekierowują Klienta na zewnętrzną stronę internetową. Fakt zastosowania tego rodzaju odesłań nie może być utożsamiany z istnieniem powiązania pomiędzy Administratorem a podmiotem, do którego należy zewnętrzna strona internetowa. Administrator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za skutki tego rodzaju przekierowań, ani nie ma wpływu na treści zawarte na stronach zewnętrznych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść polityk prywatności i bezpieczeństwa obowiązujących na tych stronach, ani za stosowane w trakcie ich przeglądania „cookies”.